Frage zum Artikel
Legendary Creature — Avatar Demon - {3}{B}{R}
Trample
When a legendary creature an opponent controls dies, put The Balrog on the bottom of its owner's library.
7/7
„An evil of the Ancient World, both a shadow and a flame.“
Trample
When a legendary creature an opponent controls dies, put The Balrog on the bottom of its owner's library.
7/7
„An evil of the Ancient World, both a shadow and a flame.“
Ähnliche Artikel
VALLEJO Game Color Fluorescent Cold Green 72.161 18ml Dropper Bottle
3,49 €
2,79 € *
15,50 € pro 100 ml

VALLEJO Game Color Gorgon Brown 72.124 18ml Dropper Bottle
3,49 €
2,79 € *
15,50 € pro 100 ml
VALLEJO Game Color Scarlet Blood 72.106 18ml Dropper Bottle
3,49 €
2,79 € *
15,50 € pro 100 ml
VALLEJO Game Color Dead White 72.001 18ml Dropper Bottle
3,49 €
2,79 € *
15,50 € pro 100 ml
VALLEJO Game Color Electric Blue 72.023 18ml Dropper Bottle
3,49 €
2,79 € *
15,50 € pro 100 ml
VALLEJO Game Color Wolf Grey 72.047 18ml Dropper Bottle
3,49 €
2,79 € *
15,50 € pro 100 ml
VALLEJO Game Color Hexed Lichen 72.015 18ml Dropper Bottle
3,49 €
2,79 € *
15,50 € pro 100 ml