Frage zum Artikel
Instant - {2}{G}
Destroy target permanent. Its controller creates a 3/3 green Beast creature token.
„Raw vibranium is hazardous to any who touch it, causing irreversible mutations.“
Destroy target permanent. Its controller creates a 3/3 green Beast creature token.
„Raw vibranium is hazardous to any who touch it, causing irreversible mutations.“
Ähnliche Artikel

GreenStuffWorld Green Stuff Modelliermasse Preis pro cm
0,21 €
0,18 € *
0,09 € pro 100 ml
VALLEJO Game Color Foul Green 72.025 18ml Dropper Bottle
3,49 €
2,79 € *
15,50 € pro 100 ml
Citadel Contrast Farbe Akhelian Green
6,30 €
5,67 € *
31,50 € pro 100 ml
Dragon Shield: Cube Shell Box – Midnight Blue
11,99 €
9,50 € *

Warhammer Colour: Nurgling Green – Layer (12 ml)
3,60 €
3,24 € *
27,00 € pro 100 ml
Warhammer Colour: Nocturne Green – Base (12 ml)
3,60 €
3,24 € *
27,00 € pro 100 ml